.. - Introductio in Lectionen Novi Testamenti

Kniha, 22x14 cm. Nový zákon s výkladem. Kniha obsahuje tři mědirytové plánky - dva chrámy a plánek města Jeruzálem s kalvárií. Zdobeno dřevorytovými iniciálami. Psáno latinsky a řecky, rejstřík i hebrejsky. 596 stran + rejstříky. Vydáno v Lipsku Johannem Friederickem Gleditschem, v roce 1737. Původní celokožená zlacená vazba.

Pozn.: Vazba mírně poškozena.

..
127337. Introductio in Lectionen Novi Testamenti
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč