.. - Husar na koni

Podmalba na skle, 29x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

..
84825. Husar na koni
Dražba ukončena:09.10.2022 20:05:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč