2. polovina 19. století. - Hráčka na harfu

Nejdelší strana: 23 cm

Materiál porcelán. Výška 23 cm. Značeno.

Pozn.: bez poškození.

120268. Hráčka na harfu
Dražba ukončena:07.08.2024 22:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč