.. - Hodinky, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 25, hrubá hmotnost 26,83 g

Průměr 3,3 cm.

Pozn.: Poškozeno - bez záruky chodu. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

..
153257. Hodinky, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 25, hrubá hmotnost 26,83 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč