.. - Hlava z Věstonic

Sádra 5x2 cm. Kopie hlavy ženy z vykopávek ve Věstonicích. Výřez 13x13 cm. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

..
106139. Hlava z Věstonic
Dražba ukončena:26.11.2023 21:38:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč