.. - Granátové naušnice zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g

Naušnice s granáty, zlato 585/1000 značeno platným puncem Z-58. Hrubá hmotnost 6,95 g.

Pozn.: Přiložen certifikát Granáty Turnov.

..
87261. Granátové naušnice zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g
Zbývá:5 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 800 Kč