MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, 19 cm, 19, stol.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
17864. Džbánek s cínovým víčkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
600 Kč
1064
500 Kč
831