.

17864. Džbánek s cínovým víčkem

popis: Keramika, 19 cm, 19, stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.04.2018 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.04.2018 20:18:06 1064
500 Kč 05.04.2018 15:18:54 831