. - Dvě dámy

Litografie, 21x41 cm, signováno nečitelně vpravo dole v tisku, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno - hnědé skvrnky.

.
9213. Dvě dámy
Dražba ukončena:12.04.2017 19:09:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:500 Kč