.. - Důstojnický kufr obsahující věci z pozůstalosti gen. Josefa von Hiltla a gen. Hermanna von Hiltla.

Nejdelší strana: 56 cm

Rozměr 20x56x37 cm. Přelom 19. a 20. století. Obsahuje mimo jiné: jmenovací dekret oberstleutnantem, mapy, knihy, fotografie, akvarel z fronty z roku 1916, kresbu s loveckým motivem, soupravu zlatých a stříbrných služebních šňůr k uniformám, kožené rukavice, novinové ústřižky, popelník, plechový hrnek, atd..

Pozn.: mírně poškozeno.

..
123408. Důstojnický kufr obsahující věci z pozůstalosti gen. Josefa von Hiltla a gen. Hermanna von Hiltla.
Zbývá:9 dnů, 5 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 13.09.2024 4:05:54 5734
3 000 Kč 09.09.2024 20:48:14 10662