Nejdelší strana: 56 cm
Rozměr 20x56x37 cm. Přelom 19. a 20. století. Obsahuje mimo jiné: jmenovací dekret oberstleutnantem, mapy, knihy, fotografie, akvarel z fronty z roku 1916, kresbu s loveckým motivem, soupravu zlatých a stříbrných služebních šňůr k uniformám, kožené rukavice, novinové ústřižky, popelník, plechový hrnek, atd..
Pozn.: mírně poškozeno.