. - Dóza

Sklo a kovová montáž, průměr 11 cm. Čechy, počátek 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
17851. Dóza
Dražba ukončena:11.04.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč