. - Dóza - ořech

Porcelán, výška: 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
301491. Dóza - ořech
Dražba ukončena:15.10.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.10.2019 23:10:06 5949
600 Kč 05.10.2019 19:19:21 33