.. - Dostaveníčko

Nejdelší strana: 44 cm

Ručně tkaný gobelín, neznačeno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

..
129592. Dostaveníčko
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč