značeno Fraureuth - Dívenka se psem

První polovina 20. století.

o autorovi: Německá porcelánka ve Fraureuthu, založená r. 1866.

95192. Dívenka se psem
Dražba ukončena:14.05.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč