.. - Dívčí souprava: Prstýnek a naušničky s granáty, pozlacené stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,15 g

Prstýnek a naušnice s granáty. Pozlacené stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,15 g. Značeno platným puncem S-67. Velikost prstenu 52.

..
87273. Dívčí souprava: Prstýnek a naušničky s granáty, pozlacené stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,15 g
Zbývá:5 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 28.11.2022 15:44:10 11194