.. - Disney zajíc Dupík s brilianty 0,53 ct, granáty 0,24 ct a rubíny 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,82 g

Výška závěsu: 2,13 cm

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla F.G.G., E.G.

doporučujeme certifikát
..
123215. Disney zajíc Dupík s brilianty 0,53 ct, granáty 0,24 ct a rubíny 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,82 g
Zbývá:
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč