Designový prsten s diamanty
1,30 ct Natural Fancy Deep Yellowish Grey VS2 - 14 kt. bílé zlato
Efektní barevné diamanty představují méně než 2 % celkové produkce
diamantů, což z nich činí jeden z nejvzácnějších a nejcennějších
minerálů na planetě.
Celková karátová hmotnost diamantu: 1,30 karátu
Č. certifikatu AIG: J3311379128
Popis zprávy o šperku: Prsten z bílého zlata, 14 K
Přírodní diamant
Počet kamenů: 1
Tvar a střih: Asscher Cut
Hmotnost karátů: 1,04
Stupeň barvy: Přírodní efektní sytě žlutavě šedá
Stupeň čistoty: VS2
+
Přírodní diamant
Počet kamenů: 14
Tvar a střih: Kulatý brilantní
Hmotnost karátů: 0,2
Stupeň barev: E až G
Stupeň čistoty: VVS1 až VVS2
Velikost 52
Celková karátová hmotnost: 1,30
Váha šperku: 3,08
Razítko: 585
"Excellent Ideal Finish" - Kvalita povrchové úpravy tohoto šperku dosahuje excelence v symetrii proporcí.
Součástí originální certifikace: AIG (získáte originální papírový certifikát)
Novy,nenoseny
Ulozeny v krabicce.
Znalecky odhad : 8700€
Pozn.: Přiložena výdejová Boleta Puncovního úřadu.