.. - Designový prsten s 1,19 ct Tanzanitem, 0,43 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,58 g

Designový prsten z 14 kt bílého zlata s vzácným tanzanitem o hmotnosti 1,19 ct, obklopený 0,43 ct růžovými diamanty.

Hlavní kámen: přírodní Tanzanit 1 ks

Tvar/brus: Round Modified Brilliant / excellent

hmotnost: 1,19 ct

barva: Bluish Violet

čistota: Transparent

Boční kameny: přírodní Diamanty 62 ks

tvar: Round Brilliant

hmotnost: 0,43 ct

barva: Natural Faint Pink – Light Bownish Pink

čistota: SI – I

finish: Very good - Good

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 3,58 g

velikost: 53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemologicl Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 4.400,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokamy a jejich ceny neustále rostou.

vydraženo certifikát
..
116894. Designový prsten s 1,19 ct Tanzanitem, 0,43 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,58 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:23:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč