Přírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 4 ks
tvar/brus: Pear
finish grade: Very Good
hmotnost: 1,00 ct
barva: Natural Mix Fancy Colors
čistota: VS1 - VS2
Boční kameny: přírodní Diamanty 37 ks
Tvar/brus: Round Brilliant / Excellent – Very Good
hmotnost: 1,00 ct
barva: E - H
čistota: VS1 – SI2
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost kovu: 4,65 g
velikost: 55
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)
Odhad ceny dle znalce 4.000,- Euro