Tento přívěsek představuje nápadný tygří design zdobený 571 kulatými briliantovými diamanty o celkové váze 3,20 karátů v barvách od světle růžové až po luxusní růžovou. Přívěsek vyrobený ze 14kt růžového zlata o hmotnosti 11,09 gramů zachycuje divokou eleganci tygra s pečlivými detaily a vynikajícím řemeslným zpracováním. Jeho směs luxusních materiálů a podmanivého designu z něj činí výjimečný a výrazný kus, který jistě vzbudí pozornost a obdiv všude, kde se nosí.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 571 ks
Tvar/brus: Round Brilliant
hmotnost: 3,20 ct
barva: Natural Light Pink – Fancy Pink
čistota: VS – SI
Materiál šperku: 14 kt růžové zlato
hmotnost hrubá: 11,09 g
velikost přívěsku: 8,3 cm
velikost řetízku: 42 cm
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological Centre Israel (G.C.I.)
Odhad ceny dle znalce 20.000,- Euro
Barevné Diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.