Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: Round Brilliant
hmotnost: 2,08 ct
barva: Natural Fancy Light Yellow Gray
čistota: SI1
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 2,99 g
velikost: 55
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological centers Izrael (GCI)
Odhad ceny dle znalce 12.000,- Euro
Barevné „natural fancy“ diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.