Luxusní náušnice „art deco hrozny“ s brioletkovým brusem. Brioletkový brus zvýrazňuje lesk každého kamene zvlášť v každém úhlu pohledu, což činí šperk zářivý a nepřehlédnutelným. Sběratelský kousek.
Hlavní kameny: přírodní Safíry
tvar/brus: Briolette / Excellent – Very Good
hmotnost: 40,15 ct
barva: Dark Blue
čistota: Transparent
Boční kameny: přírodní Diamanty
tvar/brus: Round Brilliant / Excellent – Very Good
hmotnost: 0,05 ct
barva: E - F
čistota: VS1 - VS2
Materiál šperku: 18 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 14,916 g
velikost náušnic: 5 cm
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)
Odhad ceny dle znalce 22.000,- Euro
Safíry se řadí mezi nejvzácnější a nejcennější drahokamy a díky jejich nádherným odstínům a lesku jsou ve světě velmi žádané.