.. - Designové náušnice s 2,93 ct Tanzanity, 0,11 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,43 g

Jemné náušnice se čtyřmi tanzanity rozdělenými diamantovými pásky v bílém zlatě působí velmi elegantně a svádí k doplnění sady dalšími šperky.

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity 4 ks

tvar: Oval Modified Brilliant

hmotnost: 2,93 ct

barva: Bluish Violet

čistota: Transparent

Boční kameny: přírodní Diamanty 10 ks

tvar: Round Brilliant

hmotnost: 0,11 ct

barva: F - G

čistota: VS - SI

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 2,43 g

velikost náušnic: 15 mm

stav: nové, nenošené

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 1.200,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokamy a jejich ceny neustále rostou.

Bílé diamanty jsou nejznámější a nejcennější drahokamy na světě. Jedná se o extrémně tvrdý a výjimečně lesklý minerál.

vydraženo certifikát
..
116914. Designové náušnice s 2,93 ct Tanzanity, 0,11 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,43 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:43:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč