Motýl je symbolem ženskosti, půvabu, přirozenosti, nežnosti a ladnosti. Spojení smaragdů, diamantů a bílého zlata je něžné a velmi elegantní.
Hlavní kameny: přírodní Smaragdy 2 ks
Tvar/brus: Oval Mixed Cut
hmotnost: 1,47 ct
barva: Bluish Green
čistota: Transparent
Boční kameny: přírodní Diamanty 46 ks
tvar: Round Brilliant
hmotnost: 0,30 ct
barva: G
čistota: VS - SI
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 2,29 g
velikost náušnic: 17 mm
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 1.300,- Euro
Bílé diamanty jsou nejznámější a nejcennější drahokamy na světě. Jedná se o extrémně tvrdý a výjimečně krásný a lesklý minerál.