počátek 20. stol. - Dekorativní miska s motivem jelenů

Sklo broušené, průměr 22 cm. Počátek 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozené.

počátek 20. stol.
20824. Dekorativní miska s motivem jelenů
Dražba ukončena:13.06.2018 19:42:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč