počátek 20. stol.

20824. Dekorativní miska s motivem jelenů

popis: Sklo broušené, průměr 22 cm. Počátek 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozené.

dražba ukončena: 13.06.2018 19:42:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč