. - Flakon na vůni, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 45,40 g

Celková délka 13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

.
57648. Flakon na vůni, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 45,40 g
Dražba ukončena:07.04.2021 20:19:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč