.. - Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Bez záruky chodu.

..
123342. Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč