..

65662. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

popis: Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč