.. - Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
65662. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:35:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč