..

65656. Článkovaný náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,79 g

popis: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč