.. - Chateau Palugyay

Litografie, 51x24 cm. Neznačeno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

..
58079. Chateau Palugyay
Dražba ukončena:14.04.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč