Beneš Karel

308958. Chalupa na Hlinecku

popis: Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole K. Beneš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč