.. - Celistvá souprava šperků, řetízek naušnice a prstýnek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g. Značeno platnými punci Z-58 a Z-36. Délka řetízku 48 cm a velikost prstenu 52.

..
87270. Celistvá souprava šperků, řetízek naušnice a prstýnek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g
Zbývá:5 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:19:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč