.. - Celistvá souprava šperků, řetízek naušnice a prstýnek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g. Značeno platnými punci Z-58 a Z-36. Délka řetízku 48 cm a velikost prstenu 52.

..
87270. Celistvá souprava šperků, řetízek naušnice a prstýnek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 9,97 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč