.. - Brož s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 7,00 g

Pravé české granáty a středový almadin.

Velikost 3 cm.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116943. Brož s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 7,00 g
Dražba ukončena:20.06.2024 21:12:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč