MENU
Vstup do aukce
182. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
29. ledna 2026 od 20:00
236. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Umění 50. - 80. léta
12. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka brože 6 cm
Československo kolem r. 1925
> zpět na aukční výsledky
zlato
..
149782. Brož art deco s ametystem, diamanty 0,10 ct a přírodními říčními perličkami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,70 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
9 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
9 500 Kč
18610
9 000 Kč
limit (03.12.2025 17:35:37)
18355
8 500 Kč
limit (03.12.2025 17:35:36)
18610
7 500 Kč
limit (03.12.2025 17:35:28)
18355
7 000 Kč
18610
6 500 Kč
limit (03.12.2025 17:35:21)
18355
6 000 Kč
18610
5 500 Kč
limit (03.12.2025 10:01:48)
18355
5 000 Kč
limit (03.12.2025 10:01:47)
15031
3 700 Kč
limit (30.11.2025 21:20:54)
15031
3 600 Kč
2584
3 500 Kč
limit (20.11.2025 19:23:02)
15031
3 400 Kč
9420
3 300 Kč
limit (17.11.2025 17:34:48)
15031
3 200 Kč
5807
3 100 Kč
limit (17.11.2025 1:09:54)
15031
3 000 Kč
881