.. - Briliantový prsten bílé zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,34 g, osazený centrálním (Spessartin-mandarín) granátem 1,44 ct orámován drobnými brilianty o celkové váze 0,35 ct D,E,F

Luxusní briliantový prsten osazený centrálním granátem (Spessartin-mandarín) původem z Namibie, vzácnost je v jeho sytě oranžové barvě, která je velmi vyhledávaná a dosahuje vysokých cen. Dále je prsten osazen drobnými brilianty o celkové váze 0,35 ct D, E, F o čistotě Si. Prsten je z bílého zlata o ryzosti 750/1000, značen platným puncem. Velikost prstenu 55.

Pozn.: Prsten je zakázková výroba, nový nenošený.

..
87348. Briliantový prsten bílé zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,34 g, osazený centrálním (Spessartin-mandarín) granátem 1,44 ct orámován drobnými brilianty o celkové váze 0,35 ct D,E,F
Dražba ukončena:08.12.2022 21:41:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč