.. - Breviarium Romanum (Pius V.)

Na tituslní traně mědirytina s papežským znakem. 632 stran + 288 stran Commune Sanctorum. Moravská provenience - Olomoucké biskupství. Celokožená zlacená vazba. Vydal Emgelbert Stadler r. 1769.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

..
127350. Breviarium Romanum (Pius V.)
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč