Jiří Kafka - Brána do ráje

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Kafka 2022. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

86822. Brána do ráje
Dražba ukončena:27.11.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč