Atelier Klika - Bornosalyl proti reumatu

Plakát, litografie, 95x64 cm., 30. léta 20. stol.

Pozn.: Poškozeno.

7427. Bornosalyl proti reumatu
Dražba ukončena:15.02.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:800 Kč