Jiří Kafka - Bohuslav Sobotka vítá uprchlíky pod horou Říp

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno dole uprostřed Kafka 4/2019 Nerámováno.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

78830. Bohuslav Sobotka vítá uprchlíky pod horou Říp
Dražba ukončena:29.06.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč