.. - Bohatě zdobený zlacený rám

Vnější rozměr 48x56 cm, vnitřní rozměr 31x39 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
..
72208. Bohatě zdobený zlacený rám
Dražba ukončena:23.01.2022 20:11:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč