.. - Bohatě zdobený zlacený rám

Vnější rozměr 48x56 cm, vnitřní rozměr 31x39 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72208. Bohatě zdobený zlacený rám
Zbývá:6 dnů, 9 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 12.01.2022 8:04:41 291
1 000 Kč 11.01.2022 13:55:25 105