.. - Barometr

Značeno: Sturm. Regen oder Wind. Veränderlich. Schön Welter. Brständig.

Pozn.: Poškozeno. Bez záruky chodu.

vydraženo top
..
101869. Barometr
Dražba ukončena:17.09.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč