..

65649. Barokní špindlovky, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 83,95 g

popis: Průměr: 5 cm.

Pozn.: Poškozeno. Přiložena výdejová boleta a osvědčení puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 7 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč