.. - Autorský závěs se vzácným smaragdem 30,69 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,95 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla F.G.G., E.G.

Tento jedinečný autorský závěs ve stylu Art Deco, vyrobený z osmnáctikarátového zlata o hmotnosti 9,95 g, je opravdovým klenotem, který upoutá každého znalce luxusních šperků. Jeho ústředním prvkem je nádherný a velmi vzácný smaragd o impozantní hmotnosti 30,69 ct, který září svou jasně zelenou barvou a přirozenou krásou. Smaragd je doplněn diamanty o celkové hmotnosti 0,70 ct, G/VS, které závěsu dodávají jemný třpyt a nadčasovou eleganci. Velikost závěsu je 39,5 x 26,6 mm, což z něj činí výrazný šperk pro výjimečné příležitosti.

Závěs byl vytvořen mistrem zlatníkem Miloslavem Rážem, jehož řemeslná zručnost a preciznost jsou viditelné v každem detailu tohoto mistrovského díla. Samozřejmostí je také český znalecký posudek od gemologa a předního znalce Dr. J. Hyršla, který potvrzuje pravost a hodnotu tohoto exkluzivního šperku. Tento závěs je neopakovatelnou příležitostí pro každého, kdo hledá výjimečný klenot s hodnotou.

certifikát
..
128442. Autorský závěs se vzácným smaragdem 30,69 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,95 g
Zbývá:19 dnů, 15 hodin
Konec dražby:20.11.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč