.. - Art deco brož s brilianty a safírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka 5,5 cm. V krabičce.

vydraženo top
..
102886. Art deco brož s brilianty a safírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč