.. - Antik prsten se 4 diamanty 1,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,48 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla F.G.G., E.G.

Tento nádherný antik prsten je vyroben z kombinace bíleho a žlutého čtrnáctikarátového zlata a osazen 4 diamanty o celkové hmotnosti 1,71 ct.

Rozpis:

A) 0,39 ct, K/VS1

B) 0,43 ct, I/SI1

C) 0,47 ct, H/SI2

D) 0,42 ct, K/VS2

Diamanty mají nádhernou brilanci, která okamžitě přitáhne pozornost. Prsten má hmotnost 5,48 g a je ve velikosti 55, kterou lze upravit. K prstenu je dodaná originální antik krabička. Samozřejmostí je platný český punc a český znalecký posudek od předního znalce Dr. J. Hyršla, který potvrzuje pravost a hodnotu tohoto exkluzivního šperku. Tento prsten, je neopakovatelnou příležitostí pro každého, kdo hledá výjimečný klenot s hodnotou.

vydraženo certifikát
..
128415. Antik prsten se 4 diamanty 1,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,48 g
Dražba ukončena:20.11.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč