Pozn.: Příloženy výdejové bolety puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.
Nejdelší strana: 33 cm
6 ks nožů, stříbro o ryzosti 813/1000
6 ks vidličky, stříbro o ryzosti 800/1000
V původní kazetě.
Pozn.: Mírně poškozeno.