.. - 6-ti osobní příbory, stříbro, 800/1000 a 813/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc",  hrubá hmotnost 487,5 g

Pozn.: Příloženy výdejové bolety puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 33 cm

6 ks nožů, stříbro o ryzosti 813/1000

6 ks vidličky, stříbro o ryzosti 800/1000

V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
113722. 6-ti osobní příbory, stříbro, 800/1000 a 813/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 487,5 g
Dražba ukončena:31.03.2024 20:19:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč