.. - 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g

..
65686. 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč