. - 3 kolorované rytiny řádu německých rytířů

všechny rozměry: 15x11 cm, rámovány paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny. Papír místy zašpiněn.

.
7333. 3 kolorované rytiny řádu německých rytířů
Dražba ukončena:26.01.2017 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč