.. - 19x Currenda Consistorialis

Cca 19 Currenda Consistorialis ve dvou svazcích. Dále svazek obrashuje Poučen o choleře z roku 1886 v češtině i v němčině. Oba svazky mají polokoženou zlacenou zdobenou vazbu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55512. 19x Currenda Consistorialis
Dražba ukončena:14.01.2021 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.01.2021 11:28:18 4949
500 Kč 25.12.2020 2:25:33 6281