30. léta 20. stol. - Souprava - náhrdelník a náušnice, zlato 585/1000, značeno platnými puncovními značkami "labuť" a "čejka", hrubá hmotnost 15,90 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

Přívěsek (čistá hmotnost Au slitiny 6,60 g) ze zlata o ryzosti 585/1000 - PÚ zboží označil puncovní značkou pro Au 585/1000 – "labuť" (Z-58), ametyst.

Náušnice (čistá hmotnost Au slitiny 1,75 g) ze zlata o ryzosti 585/1000 - PÚ zboží označil puncovní značkou pro Au 585/1000 – "labuť" (Z-58), kameny sklo.

Řetízek je označen v ČR platnou (starou, českou) puncovní značkou pro zlato o ryzosti 585/1000 - "čejka" (Z-36).

Pozn.: Mírně poškozeno.

30. léta 20. stol.
102896. Souprava - náhrdelník a náušnice, zlato 585/1000, značeno platnými puncovními značkami "labuť" a "čejka", hrubá hmotnost 15,90 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč