Pozn.: Přiložena výdejová boleta Puncovního úřadu.
Přívěsek (čistá hmotnost Au slitiny 6,60 g) ze zlata o ryzosti 585/1000 - PÚ zboží označil puncovní značkou pro Au 585/1000 – "labuť" (Z-58), ametyst.
Náušnice (čistá hmotnost Au slitiny 1,75 g) ze zlata o ryzosti 585/1000 - PÚ zboží označil puncovní značkou pro Au 585/1000 – "labuť" (Z-58), kameny sklo.
Řetízek je označen v ČR platnou (starou, českou) puncovní značkou pro zlato o ryzosti 585/1000 - "čejka" (Z-36).
Pozn.: Mírně poškozeno.