30. léta 20. stol. - Maska pro šerm

Kukla užívaná pro sportovní šerm bez vad a poškození, ve sbírkovém stavu.

30. léta 20. stol.
90599. Maska pro šerm
Dražba ukončena:26.02.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč